Szkoła muzyczna i aktorska dla dorosłych - Kraków

O szkole dla dorosłych

szkoła muzyczna kraków

Życie bez muzyki dla wielu z nas mogłoby stracić swój urok. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że dźwięki mają ogromny wpływ na nasz nastrój, samopoczucie, motywują, relaksują, a nawet wywołują nostalgiczne wspomnienia. Prowadzona przez nas szkoła muzyczna i aktorska dla dorosłych w Krakowie to miejsce, w którym można wybrać dogodny dla siebie kurs z zakresu śpiewu i umiejętności teatralnych.

Nauka śpiewu dla każdego

Na naukę nigdy nie jest za późno. Nasza szkoła muzyczna i aktorska dla dorosłych to miejsce, które jest tego dowodem. Na zajęcia i kursy zapisują się osoby, dla których edukacja nie ma tajemnic, a pasja nie pozwala stać w miejscu. Niektórzy z nas często nie wiedzą, jakie ukryte talenty wokalne i aktorskie w sobie kryją. Nasza szkoła dla dorosłych to miejsce stworzone dla osób, które chcą wziąć udział w kursie i nauczyć się śpiewu. Systematyczne ćwiczenia, edukacja i przygotowanie pozwalają nie tylko podszlifować warsztat dla samego siebie. Proponowany przez nas kurs aktorski i wokalny, to niejako otwarta brama do dalszego działania, np. występów na estradzie, w teatrze czy telewizji.

Edukacja muzyczna to nie tylko możliwość zgłębiania wiedzy praktycznej i teoretycznej. Nauka śpiewu ma też pozytywny wpływ na zdrowie, bowiem jest to rodzaj aktywności fizycznej. Śpiewając, organizm uruchamia niezliczone ilości mięśni, dotlenia się, wprawia w intensywny ruch staw żuchwowo-skroniowy, stanowi rodzaj psychofizycznej terapii.

Spełnij swoje dziecięce marzenia

Jako dziecko chętnie występowałeś w przedstawieniach lub na apelach szkolnych? Możesz czas do tego powrócić? Istnieje wiele powodów, dla których edukacja w takiej szkole dla dorosłych jak nasza, to dobry pomysł. Ćwiczenie umiejętności teatralnych czy muzycznych to fantastyczna pasja, która pozwoli nabrać nowych doświadczeń, ale też umożliwi oderwanie się choć na chwilę od trudów codzienności. Warto zatem w ciągu dnia lub tygodnia znaleźć czas dla siebie i poświęcić go na przykład na śpiewanie pod okiem nauczyciela czy trenera wokalnego.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki w Krakowie. W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Szkoła Wokalno-Aktorska to najstarsza tego typu prywatna placówka w Krakowie.Wpisana do rejestru Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod nr 125/96.
Placówka funkcjonuje jako szkoła policealna. Trwa dwa lata. Dedykowana dla osob powyżej 17 roku życia
Na zakończenie edukacji słuchacze po zaprezentowaniu recitalu uzyskują dyplom potwierdzający przygotowanie do wykonywania zawodu aktora scen muzycznych, specjalność: wokalno- aktorska. Szkoła edukuje w oparciu o autorski program kładąc duży nacisk na publiczne koncerty i artystyczne wydarzenia. Pomaga w promocji szczególnie utalentowanych słuchaczy.

szkoła muzyczna dla dorosłych kraków