Szkoła muzyczna i aktorska II st. dla młodzieży - Kraków

O szkole dla młodzieży

Czy zdarzyło Ci się w sposób satysfakcjonujący wziąć udział w przedstawieniach lub prezentacjach na apelach szkolnych? A może Twój udział w konkursach wokalnych czy recytatorskich zakończył się sukcesem? Może śpiewasz w szkolnym chórze lub kościelnej scholii? A może w jakichś inny sposób odkryto w tobie artystyczny talent? Może na razie tylko czujesz, że chcesz artystycznie wyrazić siebie, że masz coś do powiedzenia innym na swój temat? Jakakolwiek była przyczyna, dla której poczułeś w sobie potrzebę do wyrażenia wokalnej czy aktorskiej ekspresji, zapraszamy do współpracy. Istnieje wystarczająco wiele powodów, dla których Twoja edukacja w takim miejscu, jak nasza szkoła muzyczna i aktorska dla młodzieży, to dobry pomysł.

Poznaj ofertę naszej szkoły muzycznej i aktorskiej dla młodzieży

Kurs wokalny i aktorski w ramach naszej szkoły, może stać się fantastyczną pasją, która pozwoli Ci nabrać nowych doświadczeń i pewności siebie, ale też umożliwi oderwanie się choć na chwilę od trudów codzienności. Wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie psycho-fizyczne, co szczególnie pokazał czas pandemii, w której szkoła działała nieprzerwanie. Warto zatem w ciągu tygodnia znaleźć trochę czasu dla siebie i poświęcić go z zawodowym muzykiem-wokalistą na naukę śpiewu, a pod okiem aktora wejść w magiczny świat teatru. A wszystko w gronie nowych, fantastycznych przyjaciół.

Warto podkreślić, że nasza szkoła muzyczna i aktorska realizuje autorski program nauczania, w którym skupiamy się na wystąpieniach publicznych i wszelkiego rodzaju artystycznych wydarzeniach, podczas których uczniowie mogą zaznajomić się ze sceną. Szczególnie utalentowane dzieci i młodzież w późniejszych latach zostają cenionymi artystami w kategorii muzycznej i aktorskiej.

W programie na kierunku muzyczno-aktorskim dostępne są takie zajęcia, jak śpiew solowy, dykcja, zadania aktorskie, emisja głosu, kształcenie słuchu, a także praca w zespołach wokalnych czy wizyta w studio nagraniowym.

Jeśli młodzież z Twojego otoczenia chce spróbować sił w aktorskie lub karierze muzycznej, zapoznaj się z ofertą prowadzonej przez nas szkoły w Krakowie. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

Dedykowana młodzieży (od 14 roku życia) w oparciu o infrastrukturę Szkoły Wokalno-Aktorskiej w jej budynku pod tą samą dyrekcją i z tą samą kadrą pedagogiczną w 2013 roku, powstała Szkoła Muzyczna II st. "Wokal.art II").
Placówka funkcjonuje jako szkoła muzyczna II st. o profilu wokalno – aktorskim. Trwa trzy lata.
Na zakończenie edukacji słuchacze po zaprezentowaniu recitalu uzyskują dyplom potwierdzający przygotowanie do wykonywania zawodu muzyka - wokalisty. Szkoła edukuje w oparciu o autorski program tożsamy z programem Szkoły Wokalno-Aktorskiej kładąc duży nacisk na publiczne koncerty i artystyczne wydarzenia. Szkoła pomaga w promocji szczególnie utalentowanych słuchaczy.

liceum muzyczne kraków