Szkoła muzyczna i aktorska dla dorosłych – Kraków

O szkole dla dorosłych

szkoła muzyczna kraków

Bardzo serdecznie pragnę Państwa zaprosić do niezwykłego miejsca, jakim jest szkoła muzyczna dla dorosłych w samym sercu artystycznego Krakowa. Od 1994 roku, tu przy al. Krasińskiego 20 w Naszej szkole rokrocznie wyruszamy z naszymi słuchaczami w kolejną artystyczną podróż. Ta rozpoczęta u nas pełna emocji przygoda, zwykle ma swój ciąg dalszy. Część z absolwentów zostaje znanymi i cenionymi artystami muzycznej estrady czy aktorskiej sceny inni gwiazdami musicali, jeszcze inni wygrywają wokalne konkursy czy telewizyjne talent-show. Część bez wielkiego rozgłosu ale z satysfakcją wykonuje zawód aktora scen muzycznych do którego uzyskali niezbędne przygotowanie. Jakkolwiek dalej toczą się ich losy, wszyscy, również Ci dla których był to jedynie krótki życiowy epizod, na całe życie zapamiętują ( a mamy na to liczne dowody) artystyczne wzruszenia jakich doświadczyli na zajęciach, wspólnych koncertach czy przedstawieniach. Dziękując im za te chwile i kadrze szkoły za ich współtworzenie z radością pragnę powitać nowych wrażliwych na sztukę słuchaczy.

Bogdan Kalarus
-Dyrektor szkoły-

Szkoła Wokalno-Aktorska to najstarsza tego typu prywatna placówka w Krakowie.Wpisana do rejestru Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod nr 125/96.
Placówka funkcjonuje jako szkoła policealna. Trwa dwa lata. Dedykowana dla osob powyżej 17 roku życia
Na zakończenie edukacji słuchacze po zaprezentowaniu recitalu uzyskują dyplom potwierdzający przygotowanie do wykonywania zawodu aktora scen muzycznych, specjalność: wokalno- aktorska. Szkoła edukuje w oparciu o autorski program kładąc duży nacisk na publiczne koncerty i artystyczne wydarzenia. Pomaga w promocji szczególnie utalentowanych słuchaczy.

szkoła muzyczna dla dorosłych kraków

Zapewne wpisywanie haseł w stylu szkoła muzyczna kraków na klawiaturze Twojego sprzętu zabierało Ci dużo czasu. Odpocznij zarówno tych haseł jak i innych w stylu szkoła muzyczna dla dorosłych kraków nie musisz już analizować – wszystko co się kryje pod tymi słowami dostarczymy Państwu w wystarczającej ilości.