Szkoła muzyczna i aktorska dla każdego- Kraków.

Lekcje Śpiewu

Zapraszamy na lekcje śpiewu do miejsca, w którym od 1994 roku rozwijają swój talent osoby, dla których śpiew jest ważną częścią życia. To tu doskonalili swoje umiejętności  zwycięzcy i finaliści   tak znanych konkursów i muzycznych talent- show jak: „X-Factor”, „The Voice of Poland”, „Szansa na sukces” czy „The Voice of Kids” oraz wielu innych, o lokalnym zasięgu. Dla części słuchaczy nasza szkoła stanowi punkt startu do zawodowej działalności estradowej lub dydaktycznej. Dla wszystkich, którzy tu przyszli była i jest miejscem, w którym ujmujący klimat i fachowość kadry gwarantuje niezwykłą artystyczną przygodę. Tu nie będziesz śpiewał tylko dla swojego „trenera” w jego lokalu, tu poznasz wspaniałych ludzi i wystąpisz na prawdziwej scenie w comiesięcznych koncertach.

Jeśli interesuje Cię scena popowa, rockowa, a może dobra piosenka, musical lub śpiew klasyczny, zapraszamy! Nasi pedagodzy wokalni (Kadra) poprowadzą Cię w każdym z tych gatunków.

Oferta adresowana jest do wszystkich posiadających słuch muzyczny zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. (Rekrutacja)

Jeżeli uznasz, że same lekcje śpiewu to za mało, chcesz w ramach pełnej oferty szkoły uczestniczyć w zajęciach poszerzających Twoją wiedze o umiejętności sceniczne albo zdobyć zawód aktora scen muzycznych lub muzyka - wokalisty (dot. dorosłych i młodzież), przejdź na stronę główną i wybierz swoją grupę wiekową (strona główna)

. Zapraszamy!

Image
Image

FAQ

Szybki kontakt

Tel: 12 429 66 45
Tel: 609 102 595
Tel: 730 968 663