Zajęcia dla dzieci – Warsztaty teatralne dla dzieci – Kraków

Niepubliczna Szkoła Muzyczna
I st. „Wokal.Art I”

warsztaty teatralne dla dzieci

Korzystając z infrastruktury Szkoły Wokalno Aktorskiej oraz jej kadry pedagogicznej, od roku 2004 prowadzona jest działalność edukacyjna. Zajęcia odbywają się na terenie Krakowa. Prowadzimy lekcje w zakresie śpiewu i sztuki aktorskiej dla dzieci w wieku 7-13 lat. Od 01.09.2011r działalność ta została wyodrębniona i funkcjonuje w ramach nowopowstałej jednostki organizacyjnej Niepublicznej Szkoły Muzycznej I st. “Wokal.art I”, zarejestrowanej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod numerem 567/9/2011. Nowopowstała Szkoła Muzyczna całkowicie przejęła dotychczasową, autorską koncepcję edukacji dzieci w zakresie sztuki wokalnej i aktorskiej, która bazuje na realizacji oraz prezentacji spektakli.

W zakresie prezentacji spektakli do chwili obecnej współpracowaliśmy z Teatrem “Groteska”, Teatrem “Wrzos” i Centrum Sztuki “Solvay”. Tam też oprócz siedziby szkoły odbywały się próby sceniczne czy warsztaty teatralne. Nagranie ścieżek dźwiękowych do spektakli odbywa się we własnym studiu nagrań.

Skierowanie dziecka na nasze lekcje śpiewu pozwala zyskać pewność, że trafi ono pod dobre skrzydła. Nauka śpiewu i sztuki aktorskiej jest prowadzona przez wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrę, a lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze.

Edukacja muzyczna oraz aktorska ma pozytywny wpływ również na wiele innych aspektów rozwoju. Pozwala zyskać umiejętność wyrażania siebie, radzenia sobie z tremą podczas występów publicznych i uczy twórczego myślenia. Lekcje w naszej placówce pozwalają rozwijać w dzieciach ich zdolności oraz umiejętności. Wczesne rozpoczęcie edukacji artystycznej stymuluje rozwój części mózgu, które są odpowiedzialne również za racjonalne myślenie oraz umiejętności językowego. Ogromne zalety edukacji muzycznej potwierdza wielu psychologów.

Zapisanie dziecka na zajęcia do naszej placówki pozwoli mu rozwinąć wiele przydatnych umiejętności. Nasza szkoła aktorska zapewnia uczniom wiele zabawy oraz optymalne warunki do rozwoju. Serdecznie zachęcamy do zapisania swoich pociech do naszej placówki.

  • warsztaty teatralne dla dzieci
  • zajęcia dla dzieci kraków

Poszukiwania usługodawcy poprzez Internet to proces często żmudny i nużący. Wpisujesz frazę zajęcia dla dzieci kraków lub warsztaty teatralne dla dzieci kraków i liczysz, że kolejność wyników oddaje rangę prezentowanych instytucji. Nie zawsze jest to zgodne z prawdą ale w przypadku wymienionych fraz i naszej szkoły wydaje się, że tak właśnie jest.