Komunikat nr. 4 z dn 23 marca 2020.

Szanowni Państwo. Z dniem dzisiejszym oficjalnie wchodzimy w nowy etap w historii szkoły. Rozpoczynamy nauczanie zdalne, które w przypadku przedmiotów artystycznych jest czymś absolutnie nowym, nieznanym. Na wiele pytań, które w związku z tym powstało szukamy jako instytucja odpowiedzi. Wdrażamy nowe procedury, ustalamy strategie postępowania, przygotowujemy środki techniczne i organizacyjne. Wierzymy gorąco, że macie Państwo świadomość skali wyzwań z jakimi musimy się zmierzyć. Mamy również nadzieję, że z Waszą pomocą i wyrozumiałością wspólnie przejdziemy przez to morze chaosu. Poniżej kolejne komunikaty:
1. Utworzone zostało dodatkowe konto mailowe szkoły dedykowane do kontaktu w zakresie edukacyjnym ze szkołą: swakrakow@gmail.com, hasło można uzyskać dzwoniąc na telefony szkolne lub od liderów grup (patrz pkt.2). Z konta mogą korzystać wszyscy uczniowie i słuchacze szkoły. Służyć będzie ono wszystkim nauczycielom, którzy wybiorą ten kanał komunikacji z Państwem. Tam będą umieszczane np. linki do zajęć na Skype’ie z dykcji, a w aplikacji dysk materiały dla słuchaczy.
2. Korzystając z już zainicjowanej aktywności na portalach społecznościowych niektórych słuchaczy uzyskaliśmy ich zgodę na pośredniczenie w pomocy we wzajemnym przekazywaniu informacji, są to m.in.: dla I roku Natalia Kolek, Łucja Orkisz, Piotr Tokarz, dla II roku Marzena Marszałek, dla słuchaczy sobotnich grupy I Konrad Koźbiał, grupy II „przedszkolnej” Barbara Guc.
3. Problemy techniczne pomogą rozwiązać: Bartłomiej Chorąży i Paulina Turek, (tel. do uzyskania przez sekretariat).

Trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam, B. Kalarus